Endre Nemes tempera och akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

NEMES, Endre (1909-1985): Abstrakt komposition, signerad Endre Nemes, tempera och akvarell på papper, 30,5 x 38,5

Zustandsbeschreibung

285961

2015-01-14