Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
NEMES, Endre (1909-1985): Abstrakt komposition, signerad Endre Nemes, tempera och akvarell på papper, 30,5 x 38,5
Zustandsbeschreibung
285961
2015-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner