Agneta Granstad
2015-01-01
285965
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRANSTAD, Agneta (född 1949): "Smörja", monogramsignerad AG, olja på duk, 46x58 cm