Maj Jerndal-Tydén oljemålning

Maj Jerndal-Tydén oljemålning
Maj Jerndal-Tydén oljemålning
Maj Jerndal-Tydén oljemålning
Maj Jerndal-Tydén oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JERNDAHL-TYDÉN, Maj (1895-1961): Interiör med blommor, signerad Jerndal, olja på duk, ca 55x46 cm

285967

2015-01-01