Thea Ekström
2015-01-01
285975
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EKSTRÖM, Thea (1920-1988): Komposition, blandteknik/lack med skrapteknik på pannå, signerad och daterad Ekström 31-1-63, 30x38 cm