Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LODSTRÖM, Georg (1915-1972): Landskap med gojiträd, signerad och daterad Lodström -68, olja på pannå, ca 31x45 cm

285982

2015-01-01