Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROMARE, Margit (1887-1936): Motiv från Arild, signerad M Romare Arild, olja på duk uppfodrad pannå, ca 24x34 cm
285987
2015-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här