Madeleine Pyk porträtt

Madeleine Pyk porträtt
Madeleine Pyk porträtt
Madeleine Pyk porträtt
Madeleine Pyk porträtt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Laura 1", signerad och daterad Madeleine Rosa Pyk Paris 9th of Mars 1982, blandteknik, bladmått 76x57 cm

Ej ramad

286008

2015-01-01