Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
WAHLBERG, Bertil (1923-80): Kubistisk modell, signerad Wahlberg, olja på pannå, 122x60 cm
Zustandsbeschreibung
286018
2015-01-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner