X:et
2015-01-01
286019
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): "Bulgariskt bad", signerad Xet, färglitografi, 59/260, bladmått 44,5x35 cm
Delvis gulnad