Nils Rosberg

Nils Rosberg
Nils Rosberg
Nils Rosberg
Nils Rosberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROSBERG, Nils (1865-1957): "Kulturblomster", blandteknik, signerad och daterad Nils Rosberg, omkring 1900,

Skador

286022

2015-01-01