Carl L. Nielsen oljemålning

Carl L. Nielsen oljemålning
Carl L. Nielsen oljemålning
Carl L. Nielsen oljemålning
Carl L. Nielsen oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NIELSEN, Carl Leopold (Danmark, 1888-1960): Strand med badhytter, olja på pannå, signerad Carl L. Nielsen, ca 31x26 cm

Retuscher

286035

2015-01-02