Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NIELSEN, Carl Leopold (Danmark, 1888-1960): Strand med badhytter, olja på pannå, signerad Carl L. Nielsen, ca 31x26 cm
Retuscher
286035
2015-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här