Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHMÄGERS, Åke (1905 -1970): "Så går vi till Maxim", signerad Åke Schmägers, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 70x49 cm
Smärre färgbortfall
286039
2015-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här