Zoltán Mária Flóra olja

Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja
Zoltán Mária Flóra olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLÓRA, Zoltán Mária (Ungern född 1937): Illes Szekere, signerad på baksidan, olja på pannå, 125x84 cm

286041

2015-01-27