Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 800 SEK
ARZT, Ralf (född 1963): Kvinna i fåtölj, signerad Arzt, olja på duk, 130x175 cm
286045
2015-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här