Skänk nyrenässans

Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt, höjd 109, 103x43 cm, nyckel finns

Sprickor och ytskador

286066

2015-01-01