Spegelbyrå omkring 1900
2015-01-01
286078
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGELBYRÅ, omkring 1900, nyrenässans, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, svärtade fötter, höjd ca 191, 117x55 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, smärre färgbortfall