Severin Nilsson olja

Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

NILSSON, Severin (1846-1918): Landskap med flicka på stig, signerad Severin Nilson, olja på duk, 90x70 cm

286088

2015-01-27