Johan Pettersson olja

Johan Pettersson olja
Johan Pettersson olja
Johan Pettersson olja
Johan Pettersson olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETTERSON, Johan (född 1957): Skogstjärn, signerad och daterad Johan Pettersson 1988, olja på duk, 56x66 cm

286090

2015-01-27