Målning 1900-tal
2015-01-02
286115
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Kvinnofigurer, olja på pannå, 26x35 cm,
stämpel a tergo Tasset & Lhote, 31 Rue Fontaine, Paris