Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Kvinnofigurer, olja på pannå, 26x35 cm,
stämpel a tergo Tasset & Lhote, 31 Rue Fontaine, Paris
286115
2015-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här