Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Kvinnofigurer, olja på pannå, 26x35 cm,
stämpel a tergo Tasset & Lhote, 31 Rue Fontaine, Paris

286115

2015-01-02