Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, design Karl Erik Ekselius (1914-1998), 1960-tal, palisander, 2 lådor i sarg varav en med inredning, höjd 73, 200x100 cm
Slitage fläckar
286146
2015-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här