Jaeger-LeCoultre bordsur

Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur
Jaeger-LeCoultre bordsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, bordsur, 1970-tal, mekaniskt urverk, 8 dagars gångreserv, fodral i konstmassa samt mässing, urtavla med romerska siffror, dekor av meanderbård, höjd 18,5 cm

Fodral med spricka och lagning

286168

2015-01-02