Georg Wilhelm Lagerstedt oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGERSTEDT, Georg Wilhelm (1892-1982): Dam i fåtölj, olja på duk, 106x73 cm

Diverse dukskador

286169

2015-01-02