Cartier bordsur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARTIER, bordsur, 1980/90-tal, quartz, urtavla med romerska siffror, datum, fodral i mässing samt plast, plastglas, numrerad 7531, 02730, höjd ca 7,5, längd 14 cm
Fodral med förbättringar
286175
2015-01-02