Cartier bordsur

Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARTIER, bordsur, 1980/90-tal, quartz, urtavla med romerska siffror, datum, fodral i mässing samt plast, plastglas, numrerad 7531, 02730, höjd ca 7,5, längd 14 cm

Fodral med förbättringar

286175

2015-01-02