Oljemålning sjöslag

Oljemålning sjöslag
Oljemålning sjöslag
Oljemålning sjöslag
Oljemålning sjöslag

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1700-tal): Sjöbatalj, olja på duk, 27x32 cm
Etikett på ram: Sammlung Brunander

Dubblerad

286176

2015-01-02