Väggspegel omkring 1900

Väggspegel omkring 1900
Väggspegel omkring 1900
Väggspegel omkring 1900
Väggspegel omkring 1900

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, omkring 1900, med förgylld ram, dekor av pastellage, ca 84x 64 cm

Skador, senare bronserad

286196

2015-01-02