Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): (6) "Vinterdag - Stockholm" samt miniatyrmålningar, 4 st signerade Gösta Gustavson, gouacher samt akvareller, ca 4,5x4,5 - 21x30 cm
286209
2015-01-03