Gösta Gustavsson

Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson
Gösta Gustavsson

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): (6) "Vinterdag - Stockholm" samt miniatyrmålningar, 4 st signerade Gösta Gustavson, gouacher samt akvareller, ca 4,5x4,5 - 21x30 cm

286209

2015-01-03