Taklampa
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKLAMPA, 1940-tal, krom och fanerat i jakaranda, höjd ca 68 cm
Kuntoraportti
286210
Päivämäärä:
2015-01-03