Taklampa

Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAKLAMPA, 1940-tal, krom och fanerat i jakaranda, höjd ca 68 cm

Kuntoraportti

286210

Päivämäärä:

2015-01-03