Nils Nilsson oljemålning
2015-02-17
286221
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NILSSON, Nils (1901-1949): Figur i landskap, signerad NN, olja på duk, 46x68 cm
intygad a tergo