Apoteksskrin

Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin
Apoteksskrin

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

APOTEKARSKRIN, 1800-tal, etikettmärkt Hus- och Reseapothek tillagadt ag Apothekaren Nordengren i Sala, inredning med flaskor samt bok " Den lilla huslåtarn på landet", nyckel samt lös låsdel märkt Wedewåg (?) medföljer

Slitage, flaskor med nagg

286224

2015-01-03