Apoteksskrin
Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
APOTEKARSKRIN, 1800-tal, etikettmärkt Hus- och Reseapothek tillagadt ag Apothekaren Nordengren i Sala, inredning med flaskor samt bok " Den lilla huslåtarn på landet", nyckel samt lös låsdel märkt Wedewåg (?) medföljer
Slitage, flaskor med nagg
286224
2015-01-03