Carl Wilhelm Nordgren paret von Holst
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NORDGREN, Carl Wilhelm (1804-1857): 1 par, Hovmarskalken H.G. von Holst (1808-1840) och Edla von Holst (född Benedicks, 1814-), signerade CW Nordgren 1840, olja på duk, vardera 63x53
1 med repa
286226
2015-01-03