Carl Wilhelm Nordgren paret von Holst

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NORDGREN, Carl Wilhelm (1804-1857): 1 par, Hovmarskalken H.G. von Holst (1808-1840) och Edla von Holst (född Benedicks, 1814-), signerade CW Nordgren 1840, olja på duk, vardera 63x53

1 med repa

286226

2015-01-03