Bestick i silver
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICK, 24 dlr., sterlingsilver, märkta Birks, svenska importstämplar, bestående av: 6 förrättsgafflar, 6 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, vikt exkl knivar med rostfria blad ca 988 g
Gravyr, bruksslitage
286232
2015-01-03