Bestick i silver

Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 24 dlr., sterlingsilver, märkta Birks, svenska importstämplar, bestående av: 6 förrättsgafflar, 6 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, vikt exkl knivar med rostfria blad ca 988 g

Gravyr, bruksslitage

286232

2015-01-03