Tom Bennett skulptur i brons
Vollendet
2015-01-03
286243
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SKULPTUR, brons, Tom Bennett (USA född 1952), numrerad 50/250, signerad och daterad 67, höjd inkl. stensockel 20 cm