Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, TALLRIK, SKÅLFAT, tenn, 1800-tal, varav ett m inskription daterat 1851, diameter ca 22-40 cm

Skador, lagningar

286262

2015-01-03