Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÅNBORD, 1900-talets första hälft, Brandt, USA, mahogny, intarsia i list, utfällbar skiva, stödben, höjd 75, diameter 81 cm, skyltmårkt Brandt Furniture, Maryland
Slitage, märke
286270
2015-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här