Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i alm, inredd med lådor, höjd ca 103, 110x54 cm
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen, slitage
286284
2015-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här