Skrivbyrå 1800-talets slut

Skrivbyrå 1800-talets slut
Skrivbyrå 1800-talets slut
Skrivbyrå 1800-talets slut
Skrivbyrå 1800-talets slut
Skrivbyrå 1800-talets slut
Skrivbyrå 1800-talets slut
Skrivbyrå 1800-talets slut
Skrivbyrå 1800-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i alm, inredd med lådor, höjd ca 103, 110x54 cm

Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen, slitage

286284

2015-01-03