Broscher 18 k guld och silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BROSCHER, 3 st., 18 k guld, delvis 1800-tal, med pärlor, vikt ca 8,5 g, KEDJA, BROSCHER, 3 st., silver och delvis underhaltigt, 2 med kaméer, skuret snäckskal av klassiska kvinnoprofiler, en med ram av markasiter
Skador, markasiter saknas
286294
2015-01-07