Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 78, 101x53 cm
Omarbetad, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, ytskador
286300
2015-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här