Blombord rokokostil

Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil
Blombord rokokostil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, bemålat, rokokostil, skulpterad dekor, insats i metall, höjd ca 84, 125x36 cm

Sprickor, insatsen med bucklor, färgbortfall

286304

2015-01-03