Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NYSTRÖM, John (1888-1945): Segelbåtar, signerad och daterad John Nyström 1936, olja på duk, 23x30 cm
Zustandsbeschreibung
286306
2015-01-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner