De Wit karta Norge Finnmarken

De Wit karta Norge Finnmarken
De Wit karta Norge Finnmarken

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

DE WIT, Karta, Norvegiae...Finmarchiam, 1700-tal, delvis kolorerad, 60x50 cm

Skador, fläckar

286309

2015-01-03