Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOLIN, Einar (1890-1976): (2) Stockholmsmotiv samt Drottningholms slott, litografier, signerade, 46x55 cm
286318
2015-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här