Einar Jolin litografier

Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier
Einar Jolin litografier

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): (2) Stockholmsmotiv samt Drottningholms slott, litografier, signerade, 46x55 cm

286318

2015-01-03