Marin målning

Marin målning
Marin målning
Marin målning
Marin målning
Marin målning
Marin målning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv med sjömän, signerad, olja på duk, 31x41 cm

Rispor, mindre dukhål

286319

2015-01-03