Mart Org oljemålning

Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORG, Mart (född 1935): "Från Renoirs trädgård", signerad och daterad Mart Org 1972, olja på duk, 81x65 cm

286325

2015-01-04