Golvlampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing delvis klädd i ljust läder, fotplatta i trä, höj- och sänkbar

Ngt skev fotplatta, bruksslitage

286332

2015-01-04