Bord
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med hylla, vitmålat underrede med svarvade ben, lådor i sargen, lackad skiva, höjd 80, 150x68 cm
Proveniens: John V Löfgrens sidenhandel, Fredsgatan Stockholm
nyckel saknas, låsta lådor, ytskador
286351
2015-01-04