Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med hylla, vitmålat underrede med svarvade ben, höjd 80, 150x68 cm,
Proveniens: John V Löfgrens sidenhandel, Fredsgatan Stockholm

lagad skiva, ytskador

286352

2015-01-04